dobowy rytm Twojej skóry

poznaj dobowy rytm Twojej skóry. Stosuj kosmetyki w tych porach dnia, w których skóra najbardziej tego potrzebuje, a nie wtedy, kiedy nam najbardziej pasuje. To połowa sukcesu w skutecznej pielęgnacji.

w nocy śpisz. A sen to najlepszy kosmetyk regenerujący. Bo kiedy my śpimy, skóra ma pełne ręce roboty.

do 22:00 wieczorna pielęgnacja powinna się zakończyć. Teraz jest czas na demakijaż, krem na noc i pod oczy. A jeśli jeszcze nie użyłaś peelingu i maseczki to ostatni moment, żeby skóra wchłonęła i wykorzystała zawarte w niej składniki w nocnej regeneracji.

to czas gdy Twoja skóra pracuje na maksymalnych obrotach i wykorzystuje składniki przyjęte w wieczornej pielęgnacji. To wszystko co zostało jej dostarczone do godziny 22:00 teraz działa z największą mocą. Naprawia uszkodzenia i regeneruje skórę. Na to wszystko Twoja skóra potrzebuje min. 7 godzin.
Śpij dobrze.

już około godziny 18:00 skóra przestawia się na rytm nocny. Po całym dniu jest gotowa na przyjęcie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. To doskonały czas na peelingi i maseczki.

rano skóra budzi się nawet gdy ty jeszcze śpisz – przestawia się na rytm dzienny, spowalniają wszystkie procesy regeneracyjne. Do prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia skóra potrzebuje odpowiedniego „startu” - oczyszczenia z pozostałości wieczornej pielęgnacji i ochrony na cały dzień.

od rana do wieczora skóra nastawiona jest
głównie na obronę.

uzupełnij pielęgnajcę o

green,
oczyszczanie.

łagodny płyn micelarny-tonik 2 w 1, 200 ml

bestseller
16,99 zł KUP

dermo face,
physio.

żel do mycia twarzy i oczu, 150 ml

bestseller
19,99 zł KUP

green oils,
matowienie.

orzeźwiający żel peelingujący do mycia twarzy, 150 ml

bestseller
16,99 zł KUP

dermo face,
sebio.

maska czarny detox, 40 ml

bestseller
32,99 zł KUP

obserwuj nas na Instagramie.